Targ jedzeniowy na Festiwalu Przenikania

Podczas Festiwalu Przenikania z pewnością nie będziecie głodni ani spragnieni – wszystko to za sprawa targu jedzeniowego, który odbywać się będzie na Dziedzińcu Kulturalnym Jerozolimskie 107 przez cały czas trwania imprezy. Będzie bardzo smakowicie!

CO ZJECIE NA MIEJSCU?

Będą smakowitości kuchni Wysp Kanaryjskich, doskonałe burgery, frytki i zdrowe bajgle, koktajle warzywne i owocowe, wyszukane soft drinki, a także dania kuchni kubańskiej.

WYSTAWCY:
(lista niepełna)

E-ZIELENIAK – to sklep zawsze pełen świeżych owoców i warzyw w największym wyborze i najkorzystniejszych cenach w Warszawie z dowozem do domu. Podczas Festiwalu zaserwuje zdrowe koktajle warzywne i owocowe, a także świeże kokosy!

GOLD DIGGER FOOD TRUCK – to najpyszniejsze burgery oraz zdrowe bajgle rodem z Czasów Gorączki Złota! Do tego frytki i inne przekąski.

MOJO PICON – restauracja specjalizująca się w smakołykach kuchni z Wysp Kanaryjskich. Zaserwuje m. in. kanapki, pyry i owoce morza. I to w dodatku w skali i formie mało kojarzącej się z tym, co uchodzi u nas za mityczną dietę śródziemnomorską. Jak powiedział Maciej Nowak – dużo i tłusto, kuchnia elementarna i cudownie smaczna!

SOUP CULTURE – Soup Culture to miejsce, w którym panuje miła atmosfera i zawsze jest smacznie. Wizytówką jest zupa w jadalnym kubku orientowana na wegetarian i wegan. Na miejscu wypiekamy ciepły kubek, w którym od razu serwujemy smaczną i zdrową zupę. Cały proces można zobaczyć na własne oczy. Kubek jest lekki i zdrowy, a zupa przygotowywana jest głównie z warzyw, bez mięsa i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego.

ÓSMY DZIEŃ TYGODNIA – to miejsce, w którym w sobotnią noc odbędzie się festiwalowe afterparty z mnóstwem atrakcji (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/242869162864852/).
To nowo powstały na ul. Poznańskiej coctail bar z artystycznym sznytem. Najlepsi barmani przybędą do nas i podczas Festiwalu Przenikania będą serwować smakowite soft drinki.

Zapraszamy i smacznego 🙂