Cinematic Groove w niedzielę na Przenikaniach

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Cinematic Groove, który odbędzie się 20.05.2018r o godzinie 15:00, wstęp wolny!

Członkowie zespołu
-Wojtek „Horst” Jankowski – saksofon, flet, inst. perkusyjne:
audiofil, meloman, saksofonista, flecista, gra również na instrumentach perkusyjnych. W latach wczesnej młodości grał w zespołach jazzowych, undergrandowych i rockowych. Po dłuższej przerwie, związanej z „karierą sportową” powrócił do grania zmobilizowany przez starych znajomych muzyków. Ulubioną formą muzykowania jest refleksyjne mieszanie różnych stylów muzycznych, wszystkiego co się mieści w szeroko pojętej formule jazz-rock.

-Dariusz Prekurat – gitara: Bluesman.

-Jarek Kowalski – gitara:
Gitarzysta grający w zespołach T Love oraz Sauna. Z Sauną wystąpił na festiwalu w Jarocinie a z T Love na festiwalu w Opolu oraz w filmie BBC o polskich zespołach punkowych lat 80 tych. Po długiej przerwie założył grupę Klejnoty z Łomianek grającą smooth jazz/rock Bossa Nova. Grupa koncertowała w głównie klubach warszawskich. Po licznych zmianach personalnych zdecydowano się zawiesić działalność grupy i stworzyć nową formację Cinematic Groove.

-Joanna „Fela” Felczak – gitara basowa, inst. perkusyjne:
Energiczna i zorganizowana w życiu osobistym i muzycznym. Nikogo to nie dziwi, gdyż podstawę dla jej działań stanowi rytm, który sama chętnie wystukuje grając na perkusji i perkusjonaliach (Back to the ocean, Andy) lub wygrywa na basie (Cinematic Groove) ufając perkusiście bezgranicznie. Muzyka to jest jej świat, w którym miejsce jest na wiele działań: komponowanie, aranżowanie, współpraca w zespole i inicjatywy indywidualne. Komponowała piosenki, muzykę do wystaw, aranżowała utwory na chór i instrumenty, prowadziła duże i małe projekty a teraz razem z Cinematic Groove zanurza się w ukochanej mieszance stylów przy której można odpocząć i potańczyć jednocześnie a jazz bass gigant w tym w ogóle nie przeszkadza.

-Vlodi Tafel/Adam Lewandowski/Mariusz Radzikowski – perkusia, inst. perkusyjne.